Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Bank BGŻ SA – Dane teleadresowe, kod SWIFT, wiadomości – Wizytówka banku

Bank BGŻ

Wizytówka banku

Bank BGŻ Bank BGŻ SA

Adres:Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
Telefon:b.d.
Fax:(22) 860 50 00
Infolinia:801 123 456
Adres e-mail:b.d.
Adres WWW:www.bgz.pl
Kod SWIFT:GOPZPLPW Co to jest kod SWIFT?Kod SWIFT to elektroniczny systemem łączności bankowej, identyfikujący bank, do którego wykonywany jest przelew. Kod SWIFT umożliwia realizację płatności zarówno za granicę jak i zza granicy.
Bankomaty:Wykaz bankomatów

Charakterystyka:
Bank BGŻ, którego historia sięga 1919 roku, jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, od lat znajdującym się w gronie największych instytucji finansowych w Polsce. Bank oferuje usługi dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – w tym dla szerokiej grupy przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Połączenie znajomości rynku oraz wiedzy dotyczącej produktów finansowych jest znakomitą bazą do tworzenia dla klientów odpowiednio dostosowanych usług finansowych. Wszystkim działaniom biznesowym podejmowanym przez Bank BGŻ przyświeca hasło „Bank BGŻ. Dobrze służy ludziom”. Oznacza to, że pracownicy angażują się w sprawy klientów, tak aby postrzegali Bank jako zaufanego i pewnego partnera.

Bank BGŻ dysponuje siecią ponad 400 oddziałów. Bank BGŻ udostępnia bezprowizyjnie ponad 4 tys. bankomatów w całym kraju. Oprócz bankomatów Banku BGŻ, są to bankomaty sieci PlanetCash4You (oznaczone naklejką „Bankomat bezprowizyjny dla Klientów Banku BGŻ") oraz bankomaty sieci Euronet (zgodnie z taryfą prowizji i opłat). Klienci Banku BGŻ mają do dyspozycji nowoczesne i wygodne rozwiązania bankowe. Dostęp do usług odbywa się poprzez zaawansowane technologie informatyczne - system bankowości internetowej eBGŻ, obsługę telefoniczną TeleBGŻ oraz Home Banking.

Główny akcjonariusz Banku BGŻ, holenderska grupa Rabobank, jest właścicielem największego banku detalicznego w Holandii i jednocześnie jedną z najbardziej stabilnych instytucji finansowych na świecie. Dzięki silnemu wsparciu holenderskiego akcjonariusza i jego unikatowej wiedzy zdobytej w wielu krajach na świecie, Bank BGŻ oferuje firmom działającym w branży żywnościowej i rolnej atrakcyjne produkty oraz usługi finansowe, a także dzieli się tą wiedzą ze swoimi klientami.

Bank BGŻ silnie wspiera lokalne inicjatywy i uczestniczy w ważnych wydarzeniach regionalnych. W ten sposób buduje wizerunek banku bliskiego klientowi i aktywnie uczestniczącego w codziennym życiu lokalnym. Bank BGŻ propaguje przedsięwzięcia o charakterze długofalowym. Od lat konsekwentnie angażuje się we wspieranie działalności organizacji charytatywnych i proedukacyjnych. Dzięki powołanej w 2006 roku Fundacji BGŻ wspiera inicjatywy społecznie użyteczne. W sposób szczególny, bo poprzez autorski program „Klasa BGŻ”, swoje działania adresuje do zdolnych, ambitnych, otwartych na świat młodych ludzi, którzy borykając się z przeciwnościami życia codziennego wykazują ponadprzeciętny talent i pasję intelektualną.

Od 2011 roku częścią Banku BGŻ jest BGŻOptima - bank założony i prowadzony przez specjalistów, których domeną jest oszczędzanie. BGŻOptima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Oferuje wachlarz produktów do pomnażania kapitału – lokaty, fundusze inwestycyjne oraz rachunki oszczędnościowe. Gwarantuje klientom prostotę obsługi.

Od maja 2011 roku akcje Banku BGŻ są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

FocusBank.pl dokłada wszelkich starań, aby dane i informacje zawarte w Serwisie były prawdziwe i aktualne. FocusBank.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczane w ramach Serwisu, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści.

Wiadomości z Bank BGŻ

Komentarze

Gość: kwNicNCNoX
29.09.2014 13:12
Ego eleipa..Valte apuiosa..Oxi tipote allo alla ithela na gnoriso ta paidia tis Apela kai na paro meli..Pote tha ksanaginei??Rena

Dodaj komentarz

Komentuj pod pseudonimem lub zaloguj się.