Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Bank Zachodni WBK SA – Dane teleadresowe, kod SWIFT, wiadomości – Wizytówka banku

BZ WBK

Wizytówka banku

BZ WBK Bank Zachodni WBK SA

Adres:Rynek 9/11
50-950 Wrocław
Telefon:(61) 856 56 46
Fax:(71) 370-27-87
Infolinia:b.d.
Adres e-mail:info@bzwbk.pl
Adres WWW:www.bzwbk.pl
Kod SWIFT:WBKPPLPP Co to jest kod SWIFT?Kod SWIFT to elektroniczny systemem łączności bankowej, identyfikujący bank, do którego wykonywany jest przelew. Kod SWIFT umożliwia realizację płatności zarówno za granicę jak i zza granicy.
Bankomaty:Wykaz bankomatów
Oferta banku

Charakterystyka:
Bank Zachodni WBK oferuje całą gamę innowacyjnych usług finansowych, skierowanych i do klientów indywidualnych i do przedsiębiorstw. Wiedzie prym w zakresie bankowości elektronicznej, jego dużą zaletą jest wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniany klientom. Bank jest pomysłodawcą wielu istniejących na rynku innowacji, takich jak powiadomienia o zmianach na koncie wysyłane mailem lub SMS-em (tzw. Alerty24) oraz np. sms-Kody, które pozwalają mieć kontrolę nad operacjami finansowymi w Internecie. Bank umożliwia dostęp do produktów na wszelkie nowoczesne sposoby: przez Internet, telefon, usługi SMS oraz WAP. Ponadto w dyspozycji banku jest także duża sieć placówek i bankomatów.

FocusBank.pl dokłada wszelkich starań, aby dane i informacje zawarte w Serwisie były prawdziwe i aktualne. FocusBank.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczane w ramach Serwisu, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści.

Wiadomości z BZ WBK

Komentarze

Gość: 5l8EG8tAUlZ
29.09.2014 08:18
Tak, zbif3rka zakrętek trwa cały czas. Najlepiej oddawać je w auqaparku Nemo. Wiosną powinna wrf3cić zbif3rka nad Pogorią i na Zielonej. Oczywiście poinformujemy o tym.

Dodaj komentarz

Komentuj pod pseudonimem lub zaloguj się.