Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Inteligo – Dane teleadresowe, kod SWIFT, wiadomości – Wizytówka banku

Inteligo

Wizytówka banku

Inteligo Inteligo

Adres:Wspólna 47/49
00-684 Warszawa
Telefon:(81) 535 60 00
Fax:(81) 535 61 00
Infolinia:800 121 121
Adres e-mail:info@inteligo.pl
Adres WWW:www.inteligo.pl
Kod SWIFT:BPKOPLPW Co to jest kod SWIFT?Kod SWIFT to elektroniczny systemem łączności bankowej, identyfikujący bank, do którego wykonywany jest przelew. Kod SWIFT umożliwia realizację płatności zarówno za granicę jak i zza granicy.
Bankomaty:Wykaz bankomatów
Oferta banku

Charakterystyka:
Inteligo jest kontem internetowym prowadzonym przez PKO Bank Polski są, które umożliwia prowadzenie rachunków osobom indywidualnym i przedsiębiorstwom. Konto można obsługiwać przez Internet i WAP. Platforma Inteligo, z której oprócz PKO Banku Polskiego, korzystają także Bank Pocztowy, Kredobank i PZU, zapewnia pełną integrację kanałów dostępu. Dzięki temu każda transakcja klienta widoczna jest automatycznie widoczna w nich wszystkich. Inteligo poza zarządzaniem kontem bankowym zajmuje się także usługami kredytowymi i depozytowymi, oraz ubezpieczeniami. Umożliwia także nabywanie jednostek funduszy inwestycyjnych oraz doładowania kart telefonicznych pre-paid. Do dodatkowych usług Inteligo należą produkty telekomunikacyjne, a nawet pośrednictwo w zakresie rejestracji i utrzymywania domen krajowych.

FocusBank.pl dokłada wszelkich starań, aby dane i informacje zawarte w Serwisie były prawdziwe i aktualne. FocusBank.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędne dane lub nieaktualne informacje zamieszczane w ramach Serwisu, co dotyczy w szczególności skutków czynności podejmowanych przez użytkowników Serwisu na podstawie jego treści.

Oferta banku Inteligo

Inteligo — Konto Inteligo
  • 1000 zł do wygrania w programie „Mam Inteligo
  • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
  • 0 zł za wypłaty z ponad 4000 bankomatów PKO Banku Polskiego i BZWBK
Inteligo — Karta debetowa Inteligo Visa Electron
  • Płatności internetowe i przez telefon
  • Bez prowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów PKO BP

Komentarze

Nikt jeszcze nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Komentuj pod pseudonimem lub zaloguj się.