Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Kursy średnie NBP – Aktualne notowania kursów walut

Kursy średnie NBP

Tabela A kursów średnich walut obcych

Tabela nr 99/A/NBP/2011 z dnia 2018-04-24.

KodPełna nazwaKurs średniZmiana (%)*Zmiana (pkt)*
THBbat (Tajlandia)0,1094+0,92%+0,0010
USDdolar amerykański3,4401+0,72%+0,0245
AUDdolar australijski2,6192+0,29%+0,0076
HKDdolar Hongkongu0,4385+0,69%+0,0030
CADdolar kanadyjski2,6818+0,40%+0,0108
NZDdolar nowozelandzki2,4504-0,21%-0,0051
SGDdolar singapurski2,6004+0,63%+0,0162
EUReuro4,1980+0,43%+0,0178
HUFforint (Węgry)1,34320,00%0,0000
CHFfrank szwajcarski3,5158+0,60%+0,0208
GBPfunt szterling4,8002+0,44%+0,0212
UAHhrywna (Ukraina)0,1317+0,69%+0,0009
JPYjen (Japonia)3,1610-0,03%-0,0011
CZKkorona czeska0,1651+0,24%+0,0004
DKKkorona duńska0,5636+0,41%+0,0023
ISKkorona islandzka3,4075+0,43%+0,0145
NOKkorona norweska0,4365+0,48%+0,0021
SEKkorona szwedzka0,4043+0,35%+0,0014
HRKkuna (Chorwacja)0,5660+0,37%+0,0021
RONlej rumuński0,9018+0,46%+0,0041
BGNlew (Bułgaria)2,1464+0,43%+0,0091
TRYlira turecka0,8419+1,02%+0,0085
ILSnowy izraelski szekel0,9703+0,60%+0,0058
CLPpeso chilijskie0,5705-0,40%-0,0023
MXNpeso meksykańskie0,1823-0,33%-0,0006
PHPpiso filipińskie0,0658+0,92%+0,0006
ZARrand (Republika Połud0,2804+0,57%+0,0016
BRLreal (Brazylia)0,9965-0,43%-0,0043
MYRringgit (Malezja)0,8808+0,47%+0,0041
RUBrubel rosyjski0,0558+1,09%+0,0006
IDRrupia indonezyjska2,4775+0,78%+0,0191
INRrupia indyjska5,1843+0,83%+0,0429
XDRSDR (MFW)4,9626+0,67%+0,0329
KRWwon południowokoreańs0,3193+0,50%+0,0016
CNYyuan renminbi (Chiny)0,5454+0,66%+0,0036
* – zmiana w stosunku do poprzedniego notowania.

Bieżące kursy średnie walut obcych w złotych określonych w § 2 pkt 1 i 2 Uchwały Nr 51/2002 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51, z 2004 r. Nr 2, poz. 3 oraz z 2007 r. Nr 1, poz. 2 i Nr 18, poz. 35).