Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Kursy średnie NBP – Aktualne notowania kursów walut

Kursy średnie NBP

Tabela A kursów średnich walut obcych

Tabela nr 99/A/NBP/2011 z dnia 2017-09-19.

KodPełna nazwaKurs średniZmiana (%)*Zmiana (pkt)*
THBbat (Tajlandia)0,1083-0,18%-0,0002
USDdolar amerykański3,5821-0,17%-0,0060
AUDdolar australijski2,8608-0,44%-0,0126
HKDdolar Hongkongu0,4592+0,04%+0,0002
CADdolar kanadyjski2,9159-0,86%-0,0254
NZDdolar nowozelandzki2,6098-0,49%-0,0129
SGDdolar singapurski2,6567-0,30%-0,0081
EUReuro4,2930+0,22%+0,0095
HUFforint (Węgry)1,3880+0,30%+0,0042
CHFfrank szwajcarski3,7264-0,30%-0,0112
GBPfunt szterling4,8277-0,79%-0,0385
UAHhrywna (Ukraina)0,1370-0,07%-0,0001
JPYjen (Japonia)3,2109-0,36%-0,0117
CZKkorona czeska0,1644+0,12%+0,0002
DKKkorona duńska0,5769+0,23%+0,0013
ISKkorona islandzka3,3830+0,54%+0,0181
NOKkorona norweska0,4589+0,13%+0,0006
SEKkorona szwedzka0,45060,00%0,0000
HRKkuna (Chorwacja)0,5745+0,37%+0,0021
RONlej rumuński0,9331+0,18%+0,0017
BGNlew (Bułgaria)2,1950+0,22%+0,0048
TRYlira turecka1,0229-1,40%-0,0145
ILSnowy izraelski szekel1,0173+0,02%+0,0002
CLPpeso chilijskie0,5730-0,23%-0,0013
PHPpeso filipińskie0,0703+0,14%+0,0001
MXNpeso meksykańskie0,2011-0,84%-0,0017
ZARrand (Republika Połud0,2688-1,21%-0,0033
BRLreal (Brazylia)1,1421-1,04%-0,0120
MYRringgit (Malezja)0,8544-0,25%-0,0021
RUBrubel rosyjski0,0616-1,28%-0,0008
IDRrupia indonezyjska2,6977-0,34%-0,0093
INRrupia indyjska5,5753-0,40%-0,0226
XDRSDR (MFW)5,1134+0,30%+0,0153
KRWwon południowokoreańs0,3166-0,41%-0,0013
CNYyuan renminbi (Chiny)0,5440-0,46%-0,0025
* – zmiana w stosunku do poprzedniego notowania.

Bieżące kursy średnie walut obcych w złotych określonych w § 2 pkt 1 i 2 Uchwały Nr 51/2002 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51, z 2004 r. Nr 2, poz. 3 oraz z 2007 r. Nr 1, poz. 2 i Nr 18, poz. 35).