Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Kursy średnie NBP – Aktualne notowania kursów walut

Kursy średnie NBP

Tabela A kursów średnich walut obcych

Tabela nr 99/A/NBP/2011 z dnia 2017-11-23.

KodPełna nazwaKurs średniZmiana (%)*Zmiana (pkt)*
THBbat (Tajlandia)0,1088-0,73%-0,0008
USDdolar amerykański3,5557-0,90%-0,0324
AUDdolar australijski2,7113-0,04%-0,0010
HKDdolar Hongkongu0,4553-0,89%-0,0041
CADdolar kanadyjski2,8015-0,27%-0,0075
NZDdolar nowozelandzki2,4509+0,01%+0,0003
SGDdolar singapurski2,6412-0,46%-0,0122
EUReuro4,2108-0,18%-0,0075
HUFforint (Węgry)1,3442-0,15%-0,0020
CHFfrank szwajcarski3,6245-0,04%-0,0015
GBPfunt szterling4,7310-0,50%-0,0236
UAHhrywna (Ukraina)0,1324-1,49%-0,0020
JPYjen (Japonia)3,1958-0,16%-0,0050
CZKkorona czeska0,1652-0,18%-0,0003
DKKkorona duńska0,5658-0,18%-0,0010
ISKkorona islandzka3,4206-1,31%-0,0455
NOKkorona norweska0,4370-0,05%-0,0002
SEKkorona szwedzka0,4273+0,23%+0,0010
HRKkuna (Chorwacja)0,5557-0,32%-0,0018
RONlej rumuński0,9045-0,23%-0,0021
BGNlew (Bułgaria)2,1530-0,18%-0,0038
TRYlira turecka0,9071+0,15%+0,0014
ILSnowy izraelski szekel1,0132-0,44%-0,0045
CLPpeso chilijskie0,5613-0,74%-0,0042
PHPpeso filipińskie0,0703-0,85%-0,0006
MXNpeso meksykańskie0,1909+0,10%+0,0002
ZARrand (Republika Połud0,2563-0,66%-0,0017
BRLreal (Brazylia)1,1028+0,16%+0,0018
MYRringgit (Malezja)0,8657-0,80%-0,0070
RUBrubel rosyjski0,06090,00%0,0000
IDRrupia indonezyjska2,6313-0,81%-0,0214
INRrupia indyjska5,4971-0,64%-0,0355
XDRSDR (MFW)5,0564-0,28%-0,0144
KRWwon południowokoreańs0,3279-0,49%-0,0016
CNYyuan renminbi (Chiny)0,5400-0,44%-0,0024
* – zmiana w stosunku do poprzedniego notowania.

Bieżące kursy średnie walut obcych w złotych określonych w § 2 pkt 1 i 2 Uchwały Nr 51/2002 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51, z 2004 r. Nr 2, poz. 3 oraz z 2007 r. Nr 1, poz. 2 i Nr 18, poz. 35).