Warning: file_put_contents(/home/notowani/public_html/focusbank.pl/stats_bots.txt): failed to open stream: No such file or directory in /stats.php on line 9
 Kursy średnie NBP – Aktualne notowania kursów walut

Kursy średnie NBP

Tabela A kursów średnich walut obcych

Tabela nr 99/A/NBP/2011 z dnia 2018-02-16.

KodPełna nazwaKurs średniZmiana (%)*Zmiana (pkt)*
THBbat (Tajlandia)0,1061-0,19%-0,0002
USDdolar amerykański3,3173-0,26%-0,0086
AUDdolar australijski2,6473+0,08%+0,0022
HKDdolar Hongkongu0,4242-0,24%-0,0010
CADdolar kanadyjski2,6626-0,11%-0,0029
NZDdolar nowozelandzki2,4643+0,13%+0,0031
SGDdolar singapurski2,5376+0,07%+0,0018
EUReuro4,1559+0,07%+0,0029
HUFforint (Węgry)1,3357+0,22%+0,0029
CHFfrank szwajcarski3,6049+0,30%+0,0109
GBPfunt szterling4,6769+0,01%+0,0006
UAHhrywna (Ukraina)0,1228-1,05%-0,0013
JPYjen (Japonia)3,1290+0,13%+0,0040
CZKkorona czeska0,16380,00%0,0000
DKKkorona duńska0,5580+0,09%+0,0005
ISKkorona islandzka3,3141-0,25%-0,0083
NOKkorona norweska0,4295+0,61%+0,0026
SEKkorona szwedzka0,4196+0,12%+0,0005
HRKkuna (Chorwacja)0,5587+0,05%+0,0003
RONlej rumuński0,8916+0,03%+0,0003
BGNlew (Bułgaria)2,1249+0,07%+0,0015
TRYlira turecka0,8849+0,45%+0,0040
ILSnowy izraelski szekel0,9391-0,59%-0,0056
CLPpeso chilijskie0,5591-0,16%-0,0009
PHPpeso filipińskie0,0635-0,31%-0,0002
MXNpeso meksykańskie0,1795-0,33%-0,0006
ZARrand (Republika Połud0,2856-0,28%-0,0008
BRLreal (Brazylia)1,0277-0,58%-0,0060
MYRringgit (Malezja)0,8518-0,26%-0,0022
RUBrubel rosyjski0,0588+0,17%+0,0001
IDRrupia indonezyjska2,4467-0,26%-0,0063
INRrupia indyjska5,1706-0,58%-0,0301
XDRSDR (MFW)4,8521-0,53%-0,0259
KRWwon południowokoreańs0,3122+0,13%+0,0004
CNYyuan renminbi (Chiny)0,5225-0,27%-0,0014
* – zmiana w stosunku do poprzedniego notowania.

Bieżące kursy średnie walut obcych w złotych określonych w § 2 pkt 1 i 2 Uchwały Nr 51/2002 Zarządu Narodowego Banku Polskiego z dnia 23 września 2002 r. w sprawie sposobu wyliczania i ogłaszania bieżących kursów walut obcych (Dz. Urz. NBP Nr 14, poz. 39 i Nr 20, poz. 51, z 2004 r. Nr 2, poz. 3 oraz z 2007 r. Nr 1, poz. 2 i Nr 18, poz. 35).